Soğutma Servisi

Soğutma Servisi

SOĞUTMA SERVİSİ

            Çabuk bozulan ürünlerin belirli ısı ve nem değerleri korunarak muhafaza edilmesi için soğuk hava depoları kullanılmaktadır. Bu alanda soğutma servisi olarak hizmetler sunan firmamız, bu alanda ihtiyacınız olan malzemelerin temininde ve imalatında kaliteli ürün modelleri sunmaktadır. Gıda toptancıları, hayvan üreticileri, deniz ürünleri satıcıları, ilaç depoları gibi sektör temsilcilerinin bu alanda farklı boyutlarda depolara ihtiyaçları olacaktır. Panel tipi depolarda ısı yalıtımı sağlanmakta ve enerjiden tasarruf edilmektedir.

            Servis hizmetleri içerisinde öncelikle projelendirme yapılmakta ve bu projelere göre fiyat teklifleri sunulmaktadır. Hızlı ve kaliteli servis hizmetlerin oluşturulan soğutma sistemleri firmanızın birebir ihtiyaçlarını karşılayacak şekillerde olmaktadır. Soğuk odaların zemin kısımlarında plywood zemin paneli kullanılıyor. Galvaniz saç özelliğinin yanında poliüretan enjeksiyonu ile de üretilmektedir. Duvar kısımlarında ise sandviç paneller tercih edilmektedir. Firmamız soğuk oda servisi olarak hijyenik olması gereken mekanlarda düz paneller kullanırken, daha sızdırmazlık özelliğin ön plana çıktığı alanlarda oluklu panel modellerine yer vermektedir. Özellikle soğutma servisi hizmetleri ile hazırlanan proje çok hızlı ve sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.

            Panel teklifi almak için panel kalınlığı, oda ölçüleri, kullanım amacı ve kapı çeşidini belirtmeniz gerekli olmaktadır. Bu alanda soğutma servisi hizmetleri içerisinde bu bilgiler değerlendirilerek fiyat teklifleri hazırlanmaktadır. Soğuk depolar için ise kaç kg ürün soğutulacak, kaç derece girecek, kaç dereceye düşürülecek, ne kadar sürede düşürülecek gibi soruların cevaplarına göre projeler hazırlanmaktadır.