Manisa

Manisa

Soğuk Oda İmalatı; Meyve, sebzeler, tarım sektörü, parekende sektörü, ilaç sektörü, gıda sektörü, sağlık ürünleri, et, süt, süt ürünleri, yumurta, balık, tavuk, çicek sektörü, sucuk salam, pastırma gibi et ürünleri üretimlerinden itibaren sıcaklık ve nem ayarları ürün özelliklerine göre yapılan dünyanın ve ülkemizin önde gelen soğutma sistemleri markalarının ürünlerini kullanan, konusunda uzman personeli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, ekonomik ve ergonomik çözümler sunan Anka Soğutma firmamız yakın gelecekte sektörün lider firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır. Saklanacak ürün özelliğine bağlı olarak günümüzde en çok tercih edilen depolama ve ürünlerin muhafaza edildiği yerdir soğuk oda. Suğuk oda imalatı,  duvar, tavan ve zemin kısımları poliüretan dolgulu sandviç panellerden oluşmaktadır. Oda zemininde, dayanıklı ve kaymaya karşı özel yüzeye sahip Plywood kaplamalı zemin paneli kullanılmaktadır.

Panellerin iç ve dış köşe birleşimlerinde panel yüzeyleri ile aynı malzemeden üretilmiş özel aksesuarlar kullanılmaktadır.

Panellerimiz; Birbirine dişi – erkek geçmeli ve kilitlidir. Gerektiğinde demonte edilebilirler.

Anka Soğuk Oda ile ürünlerinizi uzun sureli muhafaza edebilir pazar rekabetinizi her zaman aktif tutabilirsiniz. Günümüzde gıda sektörü başta olmak üzere ürünlerin korunması saklanması önemli bir konudur. Dünya teknolojisi bu konuda ciddi Araştırmalar içinde.Saklanacak olan ürünün hem tazeliğini koruması hemde kilo kaybının önlenmesi oldukça önemli bir konu.

 

Günümüzde bu konu hem yalıtım hemde hijyen olarak poluretan panel soğuk oda ile artık mümkün. Saklanacak olan ürünün durumuna göre 1 haftadan 2 yıla kadar  değişik ısılarda  tazeliğini ve lezzetini koruyarak saklamak mümkün. Soğuk oda sistemlerinde önemli olan ihtiyacınıza uygun olanını seçmektir Anka Endüstriyel Soğutma sistemleri size en uygun soğuk oda sistemini önermektedir.

Soğuk Hava Depolarınızın 7 gün 24 saat teknik servis hizmetini veriyoruz. Soğuk hava depo ve buzhanelerin bakım onarım, arıza, yenileme vb. işleriniz garantili ve kaliteli olarak yapıyoruz.

Manisa Soğutma Servisi olarak hizmet veren Anka Soğutma sistemleri, soğuk oda, soğutma cihazları, soğuk hava depoları restaurantlar, market zincirleri gibi işletmelerde bulunan soğutucuların servis bakım onarım hizmetlerinde firmamızı arayarak soğutma servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Anka soğutma ile iletişime geçerek soğutma odaları fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Soğuk hava sistemleri

Soğutma Cihazları

Soğutma Makineleri

Soğuk Hava Odaları

Soğuk Oda Panelleri

Soğuk Oda Sürgülü Kapı ve Menteşeli Kapılar

Soğuk Hava Tesisleri

Şoklama Odaları

Otel Soğutma Odaları

Et ve Balık Soğutma Şoklama

Mantar Soğutma

Donuk Donmuş Ürün Soğutma

Manisa Soğutma servis hizmetimiz dahilinde aşağıdaki ilçelere soğutma servis ekibimiz ile gelerek soğutma cihazlarınızın bakım onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Şehzadeler, Turgutlu, Yunusemre, tüm bu ilçeler soğutma servis hizmeti sunmaktayız. Manisa ilinin en eski soğutma servisleri arasında yer alan firmamız ile dilerseniz yıllık bakım antlaşmasıda imzalayarak soğutma cihazlarınızın periyodik bakımlarını firmamız tecrübeli ekibi ile yapabiliriz. Manisa soğutma firmaları, Manisa soğutma firması, Manisa soğutma şirketi, Manisa soğutma şirketleri, endüstriyel soğutma sistemleri, Manisa soğutma malzemeleri, endüstriyel soğutma Manisa, buzhane panel fiyatları, buzhane paneli

 

Manisa Soğutma Servisi Numarası

 

GSM: 0 533 047 29 80