Hakkımızda

Anka Soğutma, 15 yıllık deneyim ve birikimi ile birçok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerine hesaplı ve kaliteli çözümler sunmayı benimsemiştir. Endüstriyel soğutma sistemleri sahasında yaptığı atılımlar ve yeni teknoloji geliştirmeye yaptığı yatırımlarla da teknolojiyi yakından takip eden bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyeti merkezli çalışmalarıyla güvenilir ve saygın bir firma olarak her gün büyümeye devam etmektedir. Ana hedefi ihtiyaçlarınızı karşılamak olan firmamız, değişen şartlara uyum sağlayarak, her geçen gün yüksek teknolojimizin gerektirdiği birikimle ürün ve hizmet ağını yenilemekte, geniş ürün portföyüyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Değişimi, gelişimi ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıya sahip olan Anka Soğutma, tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile konusunda uzmanlaşmış, çözüm odaklı ve güvenilir bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Çalışma prensibi olarak hizmet ve kaliteyi benimseyen Anka Soğutma sizlere; soğuk oda depoları, soğuk hava deposu panelleri, soğuk odalar için izolasyon kapıları, stoklu panel satışı, soğuk depo aksesuarları, istediğiniz ölçülerde hızlı ve kaliteli üretim gibi konularda hizmet vermektedir.

Misyonumuz


 

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda onlara en gelişmiş teknolojileri kullanarak uygun çözümleri sunan Anka soğutma, portföyünde bulunan ürün gurupları kapsamında kaliteli üretim, sağlam altyapı, ekonomik fiyat, sunmayı amaç edinmiş bir firma olarak, etik değerlerden taviz vermeden, sektörde hizmet alanına giren her konuda İnsana ve yaşam kalitesine saygısını yitirmeden, en iyi olma misyonunu benimsemiştir.


 

Vizyonumuz


 

Soğutma sanayinin önde gelen ismi, sektöre yeni bir soluk getiren Anka soğutma sistemleri olarak; iç pazarda lider konumumuzu sürdürürken, araştırma ve geliştirmeye ayırdığımız kaynaklarımızı artırarak akılcı, ilkeli ve sorumlu tutumumuzla, soğutma sektörünün ihtiyaçlarına cevap verebilecek, küresel pazarda da aranan güvenilir ve her yeniliğin öncüsü olan bir firma olarak yolumuza devam etmek hedefimiz, mühendisliği kurumun merkezine koyarak, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini esas alan hizmetler sunmak prensibimizdir.

Anka Soğutma Referanslarımız