Balıkesir

Balıkesir

Balıkesir Soğutma Firması olarak sandviç panel, soğuk hava depoları, soğuk hava odaları izolasyonu, soğutma cihazları kurulum montaj hizmeti sunmaktayız. Balıkesir Soğutma Sistemleri ihtiyaçlarınızda firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Anka Soğutma sistemleri ürün gurubumuz sürgülü soğuk oda kapısı, menteşeli soğuk oda kapısı, plywood zemin panel, soğuk depo ve oluklu panel ürünlerimiz ile tüm Balıkesir ili merkez ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Soğuk Depo Kapıları

Soğuk Depo Kapıları, Monoray kapı, Sürgülü kapı, Servis kapısı

Paneller

Plywood yüzeyli zemin paneli , Endüstriyel tip düz sandviç panel, Endüstriyel tip oluklu sandviç panel, Panel aksesuarları

Aksesuarlar

PVC Perdeler, Basınç Valfleri, Crni Soğuk Oda Rafları, Plastik Soğuk Oda Rafları

 

Balıkesir  Soğutma Servisi olarak hizmet veren Anka Soğutma sistemleri, soğuk oda, soğutma cihazları, soğuk hava depoları restaurantlar, market zincirleri gibi işletmelerde bulunan soğutucuların servis bakım onarım hizmetlerinde firmamızı arayarak soğutma servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Balıkesir Soğutma servis hizmetimiz dahilinde aşağıdaki ilçelere soğutma servis ekibimiz ile gelerek soğutma cihazlarınızın bakım onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk, bu ilçeler soğutma servis hizmeti sunmaktayız. Balıkesir ilinin en eski soğutma  firmaları servisleri  arasında yer alan firmamız ile dilerseniz yıllık bakım antlaşmasıda imzalayarak soğutma cihazlarınızın periyodik bakımlarını firmamız tecrübeli ekibi ile yapabiliriz.

Balıkesir Soğutma Firması Servis Numarası

  • Telefon: 0232 254 11 33
  •  GSM: 0555 882 2652